Kdybyste se v životě ohlédli zpět, byli byste ochotni věnovat jediný týden života, abyste přeskočili roky omylů a chybných rozhodnutí? Jediný týden života, abyste se rapidně posunuli k tomu, po čem skutečně toužíte? Teď máte šanci.

Právě to totiž nabízí tzv. „life art“ kurz zaměřený na leadership, týmovou práci a empatický management, který organizuje agentura HelisPro ve spolupráci s jedinou českou historickou lodí La Grace a Českou námořní akademií.

Kurz pořádáme jen jeden týden v roce a může se ho zúčastnit jen 16 účastníků. Kurz je spojením silného adrenalinového zážitku, jakým je nejen plavba samotná, ale i výcvik na námořního kadeta, s tréninky, workshopy a individuálním koučinkem„,  vysvětluje autorka unikátního kurzu Alice Mazurková.

Život na lodi přímo nutí pracovat v týmu, je to silný trénink v praxi. Díky workshopům a koučinku účastníci získávají praktickou schopnost vést lidi, projekty i sebe sama a směřovat se tak rychleji k tomu, po čem skutečně touží,“ doplňuje Alice Mazurková. Na týdenní plavbu se vyráží 5.9.2020 z Janova v Itálii a cílem je další italský přístav Porto di Baratti. V plánu je nejen plavba po moři, ale také návštěva kouzelných zátok a přístavů. O dobrodružné zážitky tak rozhodně nebude nouze. 

Zažít speciální kurz spojený s plavbou na historické lodi můžete i Vy. S registrací však určitě neváhejte. Přihlásit se může kdokoliv, míst je málo a do uzávěrky přihlášek už zbývá jen pár dní. Zjistit, co Vás čeká a přihlásit se můžete zde: https://www.helispro.cz/piratska-odysea/