Therapy Art - Příběh obrazu

Dopřejte si chvíle kreativní relaxace a terapie tvořením.
Nechejte se provést meditací a objevte příběh svého obrazu.

WORKSHOP

NENÍ TŘEBA umět malovat.
Stačí zavzpomínat na dětství a oddat se přítomnému okamžiku.

Srdečně Vás zveme na

THERAPY ART WORKSHOP

ve čtvrtek 13.7.2023, od 16.30 – 20.00 hod.

v areálu zámku Old Yard Rychvald!

Otevřete v sobě malíře vlastních emocí

Therapy Art Coaching pomáhá lidem prostřednictvím krásy hudby, pohybu či uměleckých technik. Na našem workshopu spojíme hudbu, meditaci a chuť tvořit na přírodní téma. 

Najděte svou cestu k meditaci

Meditaci živlů používám už více než 7 let každé ráno. Je to moje cesta ke zklidnění emocí, vizualizaci přírody a nacházení souladu života v ní. Provedu vás vizuální meditací, abyste si vy dokázali najít svou vlastní.

Objevte příběh svého obrazu

Malování akrylem na plátno je pro mě vždy spojením soustředění a relaxace. Nepřemýšlím nad tím, co má být výsledkem. Pouze si hraji s barvami. Až výsledek ukáže, jaké emoce chce člověk pustit ven a jakou zprávu sám sobě sděluje. Ponořte se i vy do terapeutického tvoření a teprve pak, budete-li chtít, společně pojďme hledat příběh vašeho obrazu. 

Jak workshop probíhá?

1. Přípravná část

Jako každý náš workshop, i tento má přípravnou část. V té získáte nejen zajímavé informace o Therapy Art Coachingu a inspiraci z praxe, ale především si položíte otázky, na které jen vy můžete najít odpovědi.  Proč? Náš workshop je o relaxaci, ale také o možnosti posunout se v životě dále.  

2. Praktický workshop

Cílem workshopu je pomoci vám se zastavit, ponořit do svého „flow“, žít přítomným okamžikem a léčit tak duši vlastní tvorbou. Neboť krása života a zdraví leží uvnitř nás. Dejme jim prostor a čas, aby mohly vyvěrat ven jako pramen. 

3. Konzultační část

Naše vnímání světa a vlastního života je často za oponou obav a nedostatku času. Co cítíme při meditací? Jak s ní můžeme dále pracovat? Jak se cítíme při tvorbě a jak nás léčí, směřuje? A co říkají obrazy kolem nás? Společně budeme hledat odpovědi na tyto otázky. 

Co je třeba udělat a co si vzít s sebou?

Budeme malovat na plátna a výkresy a použijeme k tomu akrylové barvy nebo olejové pastely.
Vezměte si pohodlné oblečení, které si můžete i zašpinit.

Všechny malířské potřeby budou pro vás k dispozici a jsou v ceně workshopu!

Cena workshopu:  1.250 Kč

Platba předem na č. účtu 161011560/0600, vedený u Moneta Bank.
Podkladem pro platbu je výzva k platbě / faktura, která vám přijde emailem na základě registrace.

Slovy účastníků

našich workshopů a konzultací…

„Jsem moc ráda, že jsem Tě mohla poznat a velmi děkuji za Tvé bohaté a krásně podané zkušenosti. Ještě jednou moc děkuji, nezapomenu nikdy na to, jakou změnu jsi ve mně podpořila. Jsi skvělá žena, která má dar pomáhat lidem objevit to, co vnich je a otevřít se tomu.“  

Šárka K. 

Bylo to skvělé! Děkuji. Já si to užila moc, umíš to pěkně podat a rozebrat, jsem moc ráda, že jsem tě potkala.“ 

Radka K.

„Nadšení z projektu stonásobně umocnila má koučka! Díky ní jsem si uvědomila, že se na věci mnohdy dívám ze špatného úhlu pohledu.  Pomohla mi najít směr, kterým se chci a hlavně můžu v budoucnu vydat. Objevila jsem své možnosti a vlohy. Její skvělé nápady a upřímný zájem mne motivovaly zamýšlet se den co den nad tím, kam by měl můj pracovní život směřovat, jaká oblast zájmu má pro mne smysl a hlavně na nic nečekat a začít na sobě pracovat. Velké díky paní Alici a možnosti se projektu účastnit!“ 

Lucie N.  

„Děkuji za krásné zpětné vazby.
Moc si toho vážím a těším se na Vás zase příště.“  Alice

Neváhejte a přijďte tvořit s námi!

THERAPY ART - PŘÍBĚH OBRAZU

7 + 14 =