PROŽIJ PIRÁTSKOU ODYSEU

Leadership LifeArt kurz na lodi

PŘEKONEJ LIMITY

ODKRYJ SVŮJ POTENCIÁL

VYKROČ DO SVĚTA NOVÝCH MOŽNOSTÍ

jedinečné dobrodružství

PLAVBA NA HISTORICKÉ LODI

intenzivní vzdělávání

WORKSHOPY NA ZACÍLENÍ A TÝMOVOU PRÁCI 

individuální rozvoj

LEADERSHIP COACHING

Jsi podnikatel / manažer / klíčový zaměstnanec firmy?

Čekají Tě velké projekty a potřebuješ získat novou energii do žil?

Chceš žít naplno a hledáš novou výzvu?

Pak je tento LifeArt kurz právě pro Tebe. 

Staň se součástí jediné české historické brigy z 2. poloviny 18. století – LA GRACE

Po mnoha letech plánů, stavby a bez jakékoliv finanční podpory ze strany státu nebo Evropských fondů v roce 2010 vyplula na svou první pouť věrná replika brigy z 2. poloviny 18.století. Tuto loď podle plánů Fredrika Henrika af Chapman z roku 1768 zkonstruoval se svým týmem jeden odhodlaný Čech. Kapitán, instruktor jachtingu a zkušební komisař MDČR, Josef Dvorský. Od roku 2010 loď proplula už mnoho moří světa a získala uznání i v celosvětových závodech tzv. Tall Ship Race.

lifeart, kurzy, helispro, objevtesveproc, lagrace

Vítězství Česka v Tall Ship Races 

V roce 2013 se česká La Grace stala absolutním vítězem regaty Mediterranean Tall Ships Regatta. V roce 2015 v celosvětovém závodě Tall Ship Race získala v první etapě závodu 3. místo a v druhé etapě dokonce 2. místo. Pod vedením svého „stvořitele“ a kapitána Josefa Dvorského, který má zkušenosti v anglickém námořnictvu, i se střety se skutečnými piráty, už tato česká briga vychovala desítky nových námořních kadetů. Staň se součástí La Grace i Ty.

Zažij týden, který posune Tvé vnímání
na zcela novou úroveň bytí! 

PIRÁTSKÁ ODYSEA – Jedinečný LifeArt kurz

na leadership a týmovou spolupráci 

spojený s intenzivním výcvikem na moři.

PROČ

PROŽÍT PIRÁTSKOU ODYSEU?

PŘEKONEJ LIMITY 

Opusť na týden vše, co znáš, a vydej se s námi na dobrodružnou cestu historickou lodí La Grace. Krása ostrovů, pokora k moři, odvaha překonat bouři, … neřekneme Ti s jistotou, co nás potká. Rozhodně však získáš nový úhel pohledu na život i na svět kolem sebe.

Zbav se obav a pocitů, které Tě v životě brzdí a nauč se, jak s emocemi v osobním i pracovním životě jednodušeji pracovat.

ODKRYJ SVŮJ POTENCIÁL 

Pojem „týmová práce“ dostává na lodi úplně nový rozměr, než si v běžné práci dokážeme vůbec představit. Napnout plachty, spustit kotvu, udržet 32 metrů dlouhou loď v chodu může jedině funkční a dobře řízený tým. Poznej to, o čem se často jen marně hovoří.

Poznej skutečnou sílu týmové práce a osvoj si metody, jak motivovat sebe i lidi v týmu.

VKROČ DO SVĚTA NOVÝCH MOŽNOSTÍ

Představ si, že bys mohl(a) magicky urychlit čas a překonat věci a situace, které Tě tíží a blokují Tvou životní energii. A právě to umožňuje spojení emočního /adrenalinového zážitku se správně cíleným leadership coachingem.

Využij tento „speed-up efekt“, který je prověřen bohatou praxí, pro svůj vlastní osobní i profesní rozvoj.

Touha po dálkách v rytmu mořských vln, svoboda, kterou cítíte v každé buňce svého těla, když Vás melodie větru v lanoví pohladí svým nádechem. 
Pokud jste v životě někdy o čemkoliv snili, pojďte zažít tento sen na vlastní kůži.
La Grace na Vás čeká.

Jak to funguje?

1. KROK

OBJEDNÁVKA

Objednejte a uhraďte zálohu

Jakmile si zájemce objedná Leadership LifeArt kurz – PIRÁTSKÁ ODYSEA, zasíláme potřebné informace a do 7 dní je nutné uhradit plavbu, nebo min. 50% zálohu na plavbu, abychom rezervovali místo na lodi a kurzu.

Co zahrnuje cena kurzu?

Cena kurzu zahrnuje plavbu, tedy kurz kadeta pod vedením kapitána a stálé posádky La Grace, a záštitou Czech Maritime Academy. Dále cena obsahuje strategické workshopy na vizualizaci a plnění cílů, workshopy na týmovou spolupráci, a individuální leadership coaching.

Co cena nezahrnuje?

Cena LifeArt kurzu nezahrnuje dopravu do/z místa nalodění, a tzv. lodní pokladnu (potraviny, z nichž kuchař vaří, a podíl na skutečně spotřebované naftě do lodi, atd.), které účastník hradí na lodi, a to ve výši 4.000 Kč/os.

Dejte nám vědět!

Pokud je plavba objednána jako firemní benefit / firemní kurz, prosíme jen o upozornění kvůli směřování komunikace na správnou osobu. 

2. KROK

PŘED PLAVBOU

2 měsíce před plavbou

A je to tady. Zbývá jen 60 dní do plavby a to je nejvyšší čas uhradit doplatek kurzu, dořešit dopravu a začít se těšit na jedinečné dobrodružství. 

14 dní před plavbou

Účastník obdrží informace o tom, kdy a kde proběhne nalodění, co si vzít s sebou, a instrukce, jak budou probíhat workshopy a leadership coaching, a na co se připravit. Právě v tento moment startuje příprava účastníka na životní zážitek, kterým tento LifeArt kurz je.

Safety First

Ačkoliv je La Grace koncipovaná tak, aby ani admirál Nelson na první pohled nepostřehl nějakou historickou nesrovnalost, uvnitř je vybavena veškerou moderní elektronikou, bezpečnostními systémy a zařízením, které jí umožní bezpečnou plavbu.

Ubytování na lodi

Loď je určena pro 30-35 osob. Jako kadet budeš bydlet s dalšími kadety v příďové kajutě a budeš se podílet na provozu lodi. Kadeti jsou rozděleni do hlídek, musí kormidlovat, tahat za lana, ale i pomoci v kuchyni. To vše je součást výcviku na námořního kadeta a důležitá součást LifeArt kurzu.

3. KROK

PLAVBA

Vyrážíte na cestu!

PIRÁTSKÁ ODYSEA je zcela unikátní koncept, který zažijete jedině s námi a jedině na La Grace. Ať už jste si tuto cestu zvolili sami jako zážitkovou dovolenou, nebo Vám tento LifeArt kurz zajistil zaměstnavatel, vyrazte na cestu a těšte se.

Trénink námořního kadeta

Pět dní námořního výcviku kadeta, dobrodružné plavby v náročných podmínkách, intenzivních workshopů a leadership coachingu Vám razantně zrychlí Vaši cestu osobního i profesního rozvoje.

Život je otázkou úhlu pohledu.

A ten Váš se navždy změní. Tato cesta Vám skutečně změní pohled na svět.

Co získáš?

ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT,
KTERÝ TĚ POSUNE DÁL MÍLOVÝMI KROKY

NÁMOŘNICKÁ KNÍŽKA

Díky kurzu kadeta máš možnost získat tzv. „Námořnickou knížku“, do které jsou zaznamenávány informace o plavbách, absolvovaných kurzech, ale i získané kvalifikaci. Námořnická knížka je vydávána Czech Maritime Academy (C.M.A)

C.M.A je námořní škola, která se zabývá, za pomoci spojení profesionálních firem a jednotlivých odborníků v oboru, výcvikem osob do posádek všech úrovní od sportovních a rekreačních oborů až po profesionály na moři. 

CERTIFIKÁT

Osvědčením o absolvování Leadership LifeArt kurzu je certifikát autorizovaný La Grace s.r.o.,  Czech Maritime Academy a naší agenturou HelisPro.

NOVÁ PŘÁTELSTVÍ

PLÁN DALŠÍHO ROZVOJE

Nedílnou součástí kurzu je také předložení výstupů, a to REPORTU o tom, jaké workshopy a témata coachingu účastník absolvoval, doporučení oblastí dalšího rozvoje a doporučení následného strategického zaměření a postupu (přesný obsah se odvíjí od absolvovaného coachingu a oblastí, v nichž se účastník chce rozvíjet).

Report je strategickým podkladem nejen pro samotného účastníka, nýbrž také pro zaměstnavatele, který LifeArt kurz svému zaměstnanci hradí.

Je to jako cesta na vrcholky hor. Někdy se zapotíme, unavíme a mnohdy to i bolí, ale když se ocitneme nahoře, cítíme se svobodně, šťastně, plní síly na zdolávání dalších překážek a vrcholů … jsme plní energie, radosti a víry v sebe a v lidi kolem nás“.

Bohdana Boniatti, kouč a terapeut

Kam vyrážíme?

Středozemní moře – Itálie

Trasa plavby není stanovována přesně, jelikož se odvíjí od větrných podmínek a dalších okolností. Oblast plavby je tedy orientační. Konkrétní místo nalodění a vylodění je vždy upřesněno až před plavbou.

Zažij to s námi!

Leadership LifeArt kurz spojený s plavbou na La Grace pořádá

PROŽIJ PIRÁTSKOU ODYSEU

PIRÁTSKÁ ODYSEA

3 + 12 =