Angličtina s průvodcem

Jednoduchý způsob, jak se naučit anglicky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Už několikrát jste se začali učit angličtinu a stále jste na začátku? 

Nejste si jisti, že se v zahraničí domluvíte? 

Nebojte se. Nejste v tom sami. 
Za Vaši (ne)znalost jazyka navíc v 99% nemůžete Vy, nýbrž zastaralé výukové metody. 

Pomůžeme Vám to jednou pro vždy změnit.

Čeho skutečně chcete dosáhnout? Nastavíme si cíl.

Co Vás zajímá? Budeme se bavit a diskutovat na Vaše témata.

Kolik máte času? Stačí Vám jen 20 min. denně!

Jak na to?

Bavte se
a šetřete své peníze

Zapomeňte na školní styl výuky a všechny kurzy, které jsou stejně vedené. Nechtějte se učit, ale „bavit poznáváním nového jazyka“. Hravá cvičení, křížovky, doplňovačky, vtipná videa, volba témat, komunikace…,

…to vše by už dnes mělo být běžnou součástí studia v 21. století. Není. A právě proto volte správně a neutrácejte peníze zbytečně tam, kde Vás učení bude stát spoustu námahy, času a peněz.

 

Využijte tzv. „mrtvý čas“
a učte se max. 20 minut 

Je vědecky dokázáno, že po 20 minutách studia začínáme ztrácet pozornost a soustředění. Na co nám jsou tedy 45 minutové vyučovací hodiny?! Umíte si však představit, že najdete 10-20 minut denně?

Využijte tzv. mrtvý čas! Kolik času strávíme při čekání na autobus, na vlak, během reklamy v televizi? Právě na tento čas upozorňuje největší on-line jazykovka u nás, která vyvinula vlastní aplikaci přes mobil. Učte se v čase, který byste jinak ztratili zbytečně.

Učte se on-line a přes skype
s vlastním PRŮVODCEM

Sami máme odzkoušeno, že jedny z nejkvalitnějších výukových kurzů nejen na Angličtinu, ale i další jazyky nabízí největší on-line jazyková škola u nás. A proto ji vřele doporučujeme. Můžete využít konzultace s lektory přes skype a chatovací skupiny.

Spousta lidí se však nerada pouští do studia sama. A proto nabízíme, že jakmile si on-line kurz zakoupíte, staneme se Vaším PRŮVODCEM! (Jak služba funguje se dozvíte níže.)

Jak služba PRŮVODCE funguje?

1. krok
Učení formou zábavy? Kurz od největší on-line jazykovky ČR

Tyto kurzy vřele doporučujeme. Máme je v praxi ověřené a sami je využíváme. Využívají moderní technologie a skutečně Vám pomohou naučit se anglicky snadno a rychle. A navíc hravou formou. Jakmile si zakoupíte kurz, napište nám.

2. krok
Společně naplánujeme Váš cíl a cestu, jak k němu dojít

Společně si ukážeme, jak on-line kurz a aplikace fungují, budete-li chtít, pomůžeme Vám vytvořit plán studia podle Vašich možností a potřeb, a zjistíme, která témata jsou Vám blízká. Toužíte po dovolené ve Skotsku? Nebo byste se chtěli zlepšit v angličtině použitelné pro Vás v práci?

Je dobré se učit na tom, co Vás v běžném životě skutečně zajímá. A pokud chcete, můžete mít k tomu i svého osobního PRŮVODCE. 

3. krok
Rozhodnete-li se, staneme se Vaším PRŮVODCEM

Po úvodní 20-minutové konzultaci se sami rozhodnete, zda chcete službu PRŮVODCE využít či nikoliv. Pokud ano, PRŮVODCE Vás povede v učení a pomůže Vám k tomu, abyste se studiu věnovali pravidelně. 

PRŮVODCE není Váš lektor, je to Váš osobní kouč a mentor v angličtině, který Vás bude inspirovat, jak se angličtinu nejen učit, ale jak anglicky začít myslet.

Kolik Vás služba PRŮVODCE bude stát? 

První, koučovací konzultace ZDARMA

První skype, nebo telefonickou konzultaci po zakoupení kurzu máte zcela ZDARMA. Během 20 minut se sami rozhodnete, zda chcete službu PRŮVODCE využít či nikoliv. 

PRŮVODCE Vám pomůže nastavit si vlastní cíle, povede Vás a budete spolu pravidelně konzultovat a hovořit o tom, co Vás zajímá. Možná si uvědomíte, že Vám stačí samotný on-line kurz.

Službu PRŮVODCE máte možnost kdykoliv ukončit. Rozhodnutí je zcela na Vás :).

450 Kč / další konzultace
počet dle dohody

Konzultace včetně přípravy látky, plánování a koordinace, kterou bude mít na starosti právě Váš PRŮVODCE Vás bude stát 450 Kč. Konzultace budou vždy 20-minutové a doporučujeme min. 1-2 týdně.

Konzultace se hradí vždy na týden / měsíc předem bankovním převodem, záleží však vždy primárně na dohodě mezi studentem a PRŮVODCEM.

Neučte se anglicky jen mluvit.  NAUČTE se anglicky myslet.

ANGLIČTINA S PRŮVODCEM

2 + 10 =