Kreativně (nejen) na sociální sítě

Jak snadno a kreativně vytvořit pozvánku, leták, nebo příspěvky na sociální sítě, i když nejste grafik, ani mág na selfíčka? 5 TIPŮ z každodenní praxe.

WORKSHOP - ONLINE

Jak vytvořit profi leták, pozvánku, nebo příspěvek na Facebook / Instagram, i když nejste grafik?

Ne každou fotku z internetu si můžete jen tak stáhnout a použít. Víte, na co si dát pozor?

Co funguje nejlépe a na co nezapomínat? 

Srdečně Vás zveme na

PRAKTICKÝ WORKSHOP – ONLINE

Naučíte se tvořit vlastní příspěvky v aplikaci CANVA

Během 3hodinového workshopu se naučíte, jak využít a pracovat v aplikaci Canva, která je zdarma, nabízí obrovské množství šablon a pomůže vám kreativně vytvořit cokoliv, co potřebujete.

Získáte ON-LINE TIPY

Získáte online tipy, kde stahovat kvalitní fotografie, obrázky, hudbu i videa, které mají free licenci a jsou tak volně k použití, a jak s nimi správně pracovat.

Poznáte PRAVIDLA PRO LEPŠÍ KOMUNIKACI

Ať už komunikujeme přes email, sociální sítě, online besedy, nebo články na blogu, je třeba dodržovat určitá pravidla, aby naše komunikace dávala smysl a přinášela efekt.

Jak workshop probíhá?

1. Přípravná část

Naším cílem je, abyste workshop využili na maximum. Na email proto už pár dní před zahájením workshopu získáváte základní informace, abyste si mohli rozmyslet, co především se chcete naučit a jaký konkrétní výstup chcete na praktickém workshopu tvořit.

2. Praktický workshop

Během 3 hodinového workshopu pak čerpáte  informace, zkušenosti a tipy a učíte se v praxi. Můžete si vytvořit fotokoláž, příspěvek na Facebook, nebo Instagram. 

3. Konzultační část

V závěru workshopu, podle toho, kolik nám zbude času, si společně projdeme vámi vytvořený výstup tak, abyste měli zpětnou vazbu a mohli výstup co nejdříve použít v praxi.

V případě zájmu probrat blíže váš výstup budete mít možnost si dokoupit individuální online konzultaci, a to za zvýhodněnou cenu (600 Kč/0,5 hod.).

Co je třeba udělat a jak se připravit?


Online workshop bude probíhat přes aplikaci Zoom, nebo Skype.
Odkaz obdržíte s předstihem, abyste se mohli v klidu přihlásit. 

Abyste mohli sami praktické rady vyzkoušet, doporučuji pracovat na PC, nebo tabletu. Na mobilu je tvorba vždy trochu náročnější.

Cena ONLINE workshopu: 560 Kč

Platba předem na č. účtu 161011560/0600, vedený u Moneta Bank.
Podkladem pro platbu je faktura, která vám přijde emailem na základě registrace.

Slovy účastníků

našich workshopů a konzultací…

„Jsem moc ráda, že jsem Tě mohla poznat a velmi děkuji za Tvé bohaté a krásně podané zkušenosti. Ještě jednou moc děkuji, nezapomenu nikdy na to, jakou změnu jsi ve mně podpořila. Jsi skvělá žena, která má dar pomáhat lidem objevit to, co vnich je a otevřít se tomu.“  

Šárka K. 

Bylo to skvělé! Děkuji. Já si to užila moc, umíš to pěkně podat a rozebrat, jsem moc ráda, že jsem tě potkala.“ 

Radka K.

„Nadšení z projektu stonásobně umocnila má koučka! Díky ní jsem si uvědomila, že se na věci mnohdy dívám ze špatného úhlu pohledu.  Pomohla mi najít směr, kterým se chci a hlavně můžu v budoucnu vydat. Objevila jsem své možnosti a vlohy. Její skvělé nápady a upřímný zájem mne motivovaly zamýšlet se den co den nad tím, kam by měl můj pracovní život směřovat, jaká oblast zájmu má pro mne smysl a hlavně na nic nečekat a začít na sobě pracovat. Velké díky paní Alici a možnosti se projektu účastnit!“ 

Lucie N.  

„Děkuji za krásné zpětné vazby.
Moc si toho vážím a těším se na Vás zase příště.“  Alice

Neváhejte a přijďte tvořit s námi!

KREATIVNĚ NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

2 + 8 =